Forum Informator Wojowniczy Kukiz'15

Forum Informator Wojowniczy Kukiz'15.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-03-26 03:43:08

KORS
Użytkownik
Data rejestracji: 2017-03-26
Liczba postów: 2

Wsparcia brak

Witam.
Jakiś czas temu na maila oficjalnego KUKIZ'15, następnie po czasie na e-mail Pana Posła Sachajko wysłałem zapytanie o wsparcie i udostępnienie projektu ustawy o spółdzielniach. Bez odzewu.

Tak się zastanawiam... Czy ogólnie ten ruch Kukiza jest ogarnięty? Nie tylko ja wysyłałem zapytanie na e-mail oficjalny i nie ma odpowiedzi. Wiele jest w obiegu publicznym stwierdzeń, że przecież na piosenkarza glosować nie będą... No jak patrze na zorganizowanie uruchomienia klubu młodych to ręce troche opadają:
Gdzie promowanie forum, po długich poszukiwaniach natknąłem się, iż jest forum... sam ze sobą też widzę będę rozmawiał smile
Czemu jak już młody Andruszkiewicz jest w Minęła 20 to nie bierze ze sobą kartki z zeszytu, złożonej na pół z napisem strony, forum i nie stawia przed sobą na stole...
Mam 33 lata i kurcze specjalnie będę musiał założyć FB by zobaczyć gdzie jest najbliższy klub w stosunku do mojej miejscowości bo może wtedy ktoś tam się w końcu odezwie - no chyba, że jeszcze klub będzie trzeba założyć big_smile

Pare słów do posła:
No Panie pośle, jak strona moja ruszy w ciągu 2 tygodni, to może jednak wspomożecie jakoś, gdyż jest to też promocja jakby waszego klubu a jak chcecie walczyć z generalizacją cholernego zakwalifikowania was do klubu muzycznego [Kukiz, Liroy] jak nie wspieraniem inicjatyw obywatelskich I CHWALENIEM SIĘ TYM W MEDIACH...

I na koniec to jeszcze przydała by wam się jakaś firma o PiaRu big_smile [nie zajmuję się tym aby zaznaczę] bo jednym z dobrych, konkretnych pomysłów jest strona poświęcona tematom dziedziny życia i wyszczególnieniem jakie poglądy mają PIS, PO, PSL i wy na dane tematy lub stronka, która wprost zadaje pytania by wyborca określił swoje poglądy by wiedzieć do której partii mu najbliżej itd... ojjj coś więcej pomysłów i PiaRu tak na przyszłość big_smile

KORS - Kościański Obywatelski Ruch Spółdzielczy
https://krucjataksm.wordpress.com

Stopka

Forum oparte na FluxBB